novinky data a fakta bitvy tanky palné zbraně jednotky úryvky dopisů nezařazené (ČSR) události (ČSR) at. na Heydricha (ČSR) opevnění (ČSR) rok 1938 fotogalerie videogalerie ostatní
.:: NOVINKY & AKTUALITY ::.
----------------------------------------------------------------------------23.09.2006- Dnes byla dočasně pozastavena návštěvní kniha kvůli spamujícímu mentálně nemocnému člověku.
Na stránky již nemám tolik času jako dřív, některé sekce jsou stále nedodělané, nejsou žádné novinky a nad jejich existencí visí spousta otazníků.
Dále mám nový email (hp2@email.cz), ty starší již nepoužívám a nemám k nim přístup
Co dál...?6.5.2006- Dnes nejsou žádné novinky, či radostné zprávy, jak zajisté už sami víte, zemřel generál František Peřina, čest jeho památce.
Dále probíhají oslavy 61. výročí konce války a Pražského povstání.
Aktualizace2.2.2006- Další aktualizace je tady, je dodělána fotogalerie, videogalerie, sekce "poděkování", stránka s počtem dnů od konce války, stránka s vyhledáváním a uvítací stránka.
Dále jsem se pokusil opravit pár nepřesných výrazů na které jsem byl upozorněn a nějaký další našel.
Aktualizace


11.1.2006- Tak aktualizace je konečně tady, vše je reorganizováno, přibylo několik, řekl bych že kvalitních nových článků včetně rozsáhlé práce o atentátu na Heydricha a stránky dostaly novější kabátek, doufám že se vám budou líbit, že sem opět budete chodit jako dřív a že společně zahájíme velkou zimní ofenzivu :) Zároveň bych chtěl upozornit na ne příliš velkou kvalitu položek tanky a palné zbraně, je to již dlouho co jsem tyto věci psal a budu pracovat na jejich zobjektivnění, zpřesnění a délku.

Zajisté je zde ještě spousta chyb na kterých se bude pracovat.

Zatím ještě není hotová sekce fotogalerie, videogalerie a ne zcela poděkování.
Aktualizace


.
h.panda©2005 // h.panda@seznam.cz